ZEISS ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ ТА ОПТИКІВ

Технологія ZEISS UVProtect

Повний захист від УФ-випромінювання в прозорих лінзах. Цілий день. Кожного дня. Для кожного.

Запропонуйте своїм клієнтам повний захист від ультрафіолетового випромінювання в прозорих лінзах – для здоров'я очей та хорошого зору. Стандартом для всіх прозорих лінз ZEISS є повний захист від УФ-випромінювання з довжиною хвилі до 400 нм, тобто такий самий рівень захисту, як у сонцезахисних окулярів преміумкласу.  

  • Лінзи блокують УФ-промені з довжиною хвилі до 400 нм
  • Повний захист очей та шкіри навколо них від ультрафіолетового випромінювання
  • Прозорі лінзи для повсякденного використання забезпечують такий самий рівень захисту від УФ-випромінювання, як сонцезахисні окуляри преміумкласу.

Чому важливо, щоб прозорі лінзи захищали від УФ-випромінювання?

  • 400 nm

    Міжнародна комісія із захисту від неіонізуючого випромінювання (ICNIRP) та ряд організацій охорони здоров’я визнали довжину хвилі 400 нм стандартом для захисту від УФ-випромінювання.1

  • 40%

    Приблизно 40% ультрафіолетового випромінювання денного світла відповідають діапазону довжини хвилі, який не повністю блокується матеріалами, заявленими як такі, що «захищають від УФ-випромінювання на 100%", хоча насправді блокують лише  світло з довжиною хвилі до 380 нм.2

  • 50%

    До 50% усього впливу ультрафіолетового випромінювання, якого ми зазнаємо до досягнення нами віку 60 років, припадає на період життя до 20 років.3

  • 20%

    Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) стверджує, що приблизно 20% усіх випадків розвитку або погіршення перебігу катаракти спричинені УФ-випромінюванням.4

  • 5 - 10%

    Випадки раку шкіри повік становлять від 5 до 10% усіх випадків раку шкіри.5

  • 9%

    Лише 9% споживачів вважають, що лінзи, якими вони користуються, забезпечують 100% захист від ультрафіолетового випромінювання.6

УФ-випромінювання.

Ультрафіолетове випромінювання присутнє постійно – впродовж усього дня, протягом цілого року, взимку та влітку, у сонячну й навіть у похмуру погоду.  

Ось чому попит на захист є універсальним. Щоб захистити шкіру, клієнти можуть нанести сонцезахисний крем. Але коли мова йде про захист очей від шкідливих УФ-променів, варіантів, насправді, не так багато.

Вплив УФ-випромінювання зростає.

Вплив УФ-випромінювання на людину зростає внаслідок руйнування озонового шару та глобальних змін клімату, що впливають на рівень опромінення земної поверхні. Збільшення тривалості та безперервні зміни способу життя призводять до того, що ми більше часу витрачаємо на дозвілля, яке проводимо в умовах інтенсивного ультрафіолетового випромінювання.  Це впливає на очі, і лікарі-офтальмологи змушені шукати   більшого, ніж звичайне покриття лінз для захисту від УФ-випромінювання,   щоб посилити захист очей своїх пацієнтів.    

Вплив УФ-випромінювання зростає.
На зображенні крупним планом показано жіноче обличчя з фокусом на лівому оці.

Здоров’я очей ваших клієнтів надто важливе, щоб ним ризикувати.

Хоча світло є важливою частиною нашого життя – залежно від дози та тривалості дії  – однак невидиме УФ-випромінювання може бути шкідливим для здоров’я та зору ваших клієнтів. З огляду на ці ризики для здоров’я, щоденний захист від них набуває неабиякого сенсу. Ніколи не пізно запобігти подальшому ураженню.  

На зображенні крупним планом показано хворе око, що ілюструє появу потенційних ризиків для очей.

Ризики для здоров'я очей клієнтів.

УФ-випромінювання може спричинити структурні зміни та пошкодження клітин у місцях поглинання. Найбільшої шкоди воно завдає кришталику і клітинам рогівки ока, але частина УФ-променів А також досягає сітківки, де викликає оксидативний стрес.

Потенційні ризики для очей:  птеригій, кератит,  катаракта  та макулярна дегенерація.

На зображенні крупним планом показано нездорове око, що ілюструє потенційні ризики для очних придатків.

Небезпека для здоров'я шкіри навколо очей

Тканини навколо ока також захищають його. Ці тканини поглинають значну частину УФ-випромінювання з довжиною хвилі до 400 нм.  

У ваших клієнтів можуть розвинутися захворювання очних придатків:  фотостаріння, зморшки, гіперпігментація, рак шкіри.  

Чимало лінз заявлені як такі, що захищають очі від ультрафіолетового випромінювання.

На жаль, не всі лінзи повністю захищають очі клієнтів і шкіру навколо них. Приблизно 40% ультрафіолетових променів денного світла відповідають діапазону довжини хвилі, який не повністю блокується матеріалами, заявленими як такі, що «захищають від УФ-випромінювання на 100%". Нерідко ці матеріали блокують лише світло в діапазоні до 380 нм.2

Чимало лінз заявлені як такі, що захищають очі від ультрафіолетового випромінювання.
На графіку показано порівняння рівнів захисту від ультрафіолетового випромінювання лінз ZEISS та інших представлених на ринку лінз.

Рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання

Сьогодні оптична промисловість постачає на ринок лінзи, що обіцяють різні рівні захисту від ультрафіолетового випромінювання, використовуючи спеціальні покриття або інші матеріали. Це перешкоджає розумінню того, який саме захист доступний і необхідний. Із цих  міркувань, компанія ZEISS зробила захист від УФ-випромінювання стандартом для всіх своїх прозорих лінз.

Підвищення стандарту здоров'я очей

Міжнародна комісія із захисту від неіонізуючого випромінювання (ICNIRP) та ряд організацій охорони здоров’я визнали довжину хвилі 400 нм стандартом для захисту від УФ-випромінювання. Компанія ZEISS упорядкувала свій асортимент лінз, щоб забезпечити дотримання цих рекомендацій та надати найвищі стандарти захисту. Технологія UVProtect   виходить за межі загальноприйнятих стандартів, підносячи захист від УФ-випромінювання на вищий рівень, і дозволяє виготовляти прозорі пластикові лінзи ZEISS, здатні блокувати шкідливі ультрафіолетові промені з довжиною хвилі до 400 нм. Це такий самий стандарт захисту від ультрафіолетового випромінювання, який забезпечують сонцезахисні окуляри преміумкласу.

Підвищення стандарту здоров'я очей
На зображенні показано лінійну діаграму, що ілюструє загальний та відносний рівні випромінювання під кожною довжиною хвилі.

Чому 400 нм є кращим стандартом захисту від ультрафіолетового випромінювання?

З огляду на потенційні ризики для здоров’я, що асоціюються з ультрафіолетовим випромінюванням, наукові та регуляторні органи та організації, які вивчають біомедичний вплив світла та радіації, чітко визначили вимогу щодо захисту від ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі 400 нм. Випромінювання в діапазоні 380-400 нм є набагато інтенсивнішим і становить 40% загального сонячного опромінення, вимірюваного на земній поверхні.    

Забезпечуючи захист у діапазоні до 400 нм, лінзи ZEISS гарантують вашим клієнтам рівень захисту, рекомендований цими авторитетними організаціями.

Захист задньої поверхні від ультрафіолетового випромінювання – справжній анти-УФ захист з усіх сторін.

Частина УФ-випромінювання опосередковано впливає на око, потрапляючи всередину через бокові і задню поверхню лінзи. Щоб запобігти віддзеркаленню світла від задньої поверхні лінзи в око, лінзи ZEISS стандартно виготовляються з нанесенням на задню поверхню покриттів ZEISS  DuraVision для анти-УФ захисту. Ця комбінація дає клієнтам такий необхідний повний захист від УФ-променів.

Підтверджена задоволеність клієнтів лінзами, виготовленими за технологією ZEISS UVProtect.

Випробування за участю споживачів, а також відгуки наших клієнтів свідчать про високу оцінку задоволеності технологією UVProtect від ZEISS:
  • 96%

    споживачів, які носять окуляри, задоволені прозорістю та естетичним виглядом лінз ZEISS UVProtect.7

  • 99%

    споживачів погоджуються, що прозорі лінзи забезпечують таки самий захист від ультрафіолетового випромінювання, як якісні сонцезахисні окуляри.7

Зв'яжіться з нами

Чим ми можемо вам допомогти?

Триває завантаження форми…

Зв'язатися з нами

Компанія Carl Zeiss Vision UK Ltd скористається введеною вами в контактну форму інформацією, щоб відповісти на ваш запит електронною поштою або телефоном. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою заявою щодо захисту даних.


  • 1

    «Рекомендації ICNIRP щодо обмежень впливу ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 180 нм до 400 нм (некогерентного випромінювання)».

  • 2

    Технічний меморандум NASA, A.T. Мечерікуннел та Дж.Сі. Річмонд – Спектральний розподіл сонячного випромінювання, 1980 рік.
    Галузевий стандарт AS-NZS 1067 (2003) (англійською мовою): "Сонцезахисні окуляри та модні окуляри" [Повідомлення Управління захисту споживачів Австралії № 13 від 2003 року та № 4 від 2005 року].

  • 3

    Green AC, Wallingford SC, McBride, P. Childhood exposure to ultraviolet radiation and harmful skin effects: Epidemiological evidence. Prog Biophys Mol Biol. 2011 Dec: 107(3): 349-355.

  • 4

    Global data on visual impairment in the year 2002.Resnikoff S, Pascolini D, Etya'ale D, Kocur I, Pararajasegaram R, Pokharel GP, Mariotti SP Bull World Health Organ. 2004 Nov; 82(11):844-51.

  • 5

    Cook BE Jr, Bartley GB. Treatment options and future prospects for the management of eyelid malignancies: an evidence-based update. Ophthalmology2001 Nov; 108(11):2088-98.

  • 6

    Abraham J, Jabaley M, Hoopes JE. Basal cell carcinoma of the medial canthal region. Am J Surg 1973; Oct; 126(4):492-5. https://news.liverpool.ac.uk/2017/07/06/misapplication-sunscreen-leaving-people-vulnerable-skin-cancer/

  • 7

    Зовнішнє дослідження ZEISS за участю 106 споживачів, які носять окуляри, та 7 офтальмологів, 2018 рік.